OKAN CÜNTAY
Genel Müdür, End. Müh., MBA

İstanbul Özel Alman Lisesi mezunu olan Cüntay, 1996 yılında Northwestern University’den Endüstri Mühendisliği lisans, 2002 yılında Northwestern University Kellogg School of Management’te Finans, İşletme ve Pazarlama üzerine MBA eğitimini tamamlamıştır. Centrum İş Merkezi A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak 2002 yılından beri görev yapan Okan Cüntay, 2009 yılında Gümüştay İnşaat adı altında Gümüş ailesi ile ortak olarak müteahhitlik işine girmiştir. Gümüştay sayesinde kazandığı sektör ve saha tecrübesini kullanarak 2012 yılında ABSYAPI'yı kuran Cüntay, İtalyan Geoplast S.p.A.’nın Türkiye distribütörlüğünü almış ve inşaat sektöründe pek çok alışkanlığı değiştirme potansiyeline sahip yenilikçi ürünlerin tanıtımına başlamıştır. 2018 yılı itibariyle daha önce ithal ettiği ürünlerden kazandığı uygulama tecrübelerini yeni ürünlerin geliştirilmesinde kullanmış ve en çok satan kör kalıplarının geliştirilmiş yeni modellerini tamamen Türkiye’de üretmeye ve yurt dışına da ihraç etmeye başlamıştır.

BORA KURUM
Pazarlama Yöneticisi, MA, MBA

İstanbul Bilgi Ünivertesi’nde İletişim Bilimleri alanında Doktorasını (Ph.D) sürdüren Bora Kurum, 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde MBA ve 2013 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Pazarlama, Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında Dublin’de Digital Marketing Institute’de “Social Media Marketing”, TAV’da “Corparate Communications” ve İTÜ’de “Linux System Administrator” eğitimlerini almıştır. Dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, SEM, SEO, Google Adwords ve Google Analytics uzmanlıkları bulunmaktadır ve uluslararası düzeyde hesap yönetimleri yapmıştır. 2008-2013 yılların Centrum A.Ş.’de Şube Yöneticisi olarak görev alan Bora Kurum, Aralık 2013’den beri  ABSYAPI'da Pazarlama Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

YÜCEL KAYA
Ürün Yöneticisi

İstanbul’da İstikbal Mobilya’da mağaza yöneticisi olarak kariyerine başlayan Yücel Kaya, 2011 yılında Otto Kalıp ve İskele Sistemlerinde önce satış ve iş geliştirme yönetmenliği yapmış daha sonra firmanın fabrika kurulumunda görev almıştır. 2012 yılında Sağlamlar Orman ve Tarım Ürünlerinde yine satış yönetmeni olarak görev alan Yücel Kaya, 2013 yılından itibaren ABS Yapı Elemanları’nda Ürün Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

FEYZA ŞEN
Ürün Yöneticisi, Yapı Öğr.

2013 yılında Sakarya Üniversitesi / Yapı Öğretmenliği bölümünden mezun olan Feyza Şen, 2010 – 2011 yılları arasında VSB – TU Ostrava / Çek Cumhuriyetinde 1 yıl boyunca öğrenci değişim programı ile eğitim almıştır. 2012 yılında ABD / Texas’ta 4 ay boyunca Gratiae firmasında satış temsilciliği yapmıştır. 2013 yılında Sakarya Üniversitesi / Yapı Teknolojisi bölümünde yüksek lisansa başlayan Feyza Şen aynı zamanda 6 ay boyunca öğrenci asistanlığı da yapmıştır. 2014 Ekim ayından beri ABS Yapı Elemanları bünyesinde Ürün Yöneticisi olarak görev almaktadır.

GİZEM ŞAHİN
Ürün Yöneticisi, İnşaat Müh.

2010 yılında Anadolu Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği eğitimine başlayan Gizem Şahin, üniversite hayatı boyunca çeşitli gönüllü aktivitelerde bulunmuştur. İş hayatına da yine bu yıllarda başlamış olup aynı zamanda farklı şirketlerde stajyer olarak şantiye tecrübesi kazanma imkanı bulmuştur. 2015 yılında mezun olduktan sonra ABSYAPI Elemanlarında çalışmaya başlamış ve gerek proje çözümleriyle gerekse de uygulama tecrübesiyle boşluklu döşemeler konusunda uzmanlaşmıştır.

ÖZKAN DEMİR
Ürün Yöneticisi, İnşaat Tek.

Erzurum Atatürk Üniversitesi İnşaat teknolojisi mezunu olan Özkan Demir inşaat sektöründe 6 yıllık bir deneyime sahiptir. Özellikle saha tecrübesiyle birçok büyük ve prestijli projelerde görev almış olan Demir, 2012 ve 2013 yıllarında şantiye şefliği de yapmıştır. 2014 yılından itibaren ABSYAPI'da Ürün Yönetcisi olarak görev yapmaktadır.

SEVDA UTKU
Mali İşler ve Ope. Sorumlusu

1998 yılında stajyer olarak girdiği Özel Yeni İsviçre Sağlık hizmetlerinde 6 yıl çalıştıktan sonra farklı firmalarda muhasebe alanında çalışma hayatına devam etmiştir. 2016 Nisan ayından itibaren ABSYAPI'da Mali İşler ve Operasyon Sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır.

MERT SÜLÜN
Mali işler ve Operasyon Elemanı

Bülent Ecevit Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünden Haziran 2017’de mezun olan Mert Sülün, Ağustos 2017’den beri ABSYAPI'da Mali İşler ve Operasyon Elemanı olarak görev almaktadır.