BİG 5 DUBAİ ‘DE STANDIMIZA BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİ

Tüm inşaat ürünlerini tek bir çatı altında toplayan Big 5 Dubai bu yıl 39. defa düzenlendi. ABSYAPI olarak biz de en yeni ürünlerimiz olan ‘ABS Plus | Yüksekliği ayarlanabilir dolgu kör kalıpları’ ve ‘ABS Level | Yüksekliği sabit dolgu kör kalıpları’ ile bu fuara katıldık.

Türkiye’de üretmeye başladığımız ABS Dolgu Kör Kalıplarımız büyük ilgi gördü. Türkiye’den ziyaretçilerin de içinde bulunduğu özellikle Körfez ülkelerinden Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve bir çok Afrika ülkesinden gelen ziyaretçiler standımıza uğrayarak dolgu kör kalıplarının fayda ve avantajları hakkında bilgi aldılar.

Türkiye’nin cari açığının azalmasına katkıda bulunan yerli ürünlerimizi tüm dünya pazarına sunmaya devam edeceğiz. Bu misyonumuz doğrultusunda 2019 yılında da yurt dışı fuar katılımlarımız devam edecek.

Big 5 Dubai fuarında sergilediğimiz en yeni dolgu kör kalıpları ürünlerimizi aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi almak için ilgili linklere tıklayabilirsiniz.

ABS Plus | Yüksekliği ayarlanabilir dolgu kör kalıp sistemi

ABS Plus, geri dönüşümlü plastikten imal edilen tek kullanımlık beton kalıp sistemidir. Her türlü yapıda 300 cm’ye kadar betonarme yükseltilmiş döşemeler oluşturulmasını ve böylece hızlı, hafif ve ekonomik bir şekilde dolgu yapılmasını sağlar.

ABS Plus kullanılarak katta hafif dolgu, ters kiriş dolgusu, peyzaj dolgusu, asansör holü dolgusu, otopark rampası, temel üzerinde dolgu veya mütemadi temel dolgusu yapılabilir.

Daha fazla bilgi almak için linkte tıklayarak ABS Kör Kalıplar web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://abskorkalip.com.tr/urunler/

ABS Level | Yüksekliği sabit dolgu kör kalıpları

ABS Kör Kalıplarının 5, 10 ve 15 cm sabit yüksekliklerdeki ‘Level’ serisi ile ticari veya endüstriyel yapılarda betonarme yükseltilmiş döşemeler hızlı, kolay ve son derece ekonomik bir şekilde oluşturulabilir. Kalıplar içinden özellikle kablo tavası ve/veya sıhhi tesisat boruları geçirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sistem metal ayaklı tüm modüler yükseltilmiş döşemelere alternatif olarak kullanılabileceği gibi normalde 8-10 cm kuru şap ile doldurulacak her ticari alan ‘ABS Level’ ve buat kapakları kullanılarak betonarme yükseltilmiş döşeme haline getirilebilir ve modüler yükseltilmiş döşeme gibi kullanılabilir. Bu sayede normalde kaybedilecek hacim, yapının kullanım alanına dahil edilerek özellikle elektrik ve diğer tesisat geçişlerinde değerlendirilebilir.

Daha fazla bilgi almak için linkte tıklayarak ABS Kör Kalıplar web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://abskorkalip.com.tr/urunler/